KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

WARTA KRAKÓW

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA powstało w 1920 r. Jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Akcjonariuszem TUiR Warta jest belgijska Grupa KBC.


Swoją ofertę Warta kieruje do bardzo szerokiej grupy klientów tak indywidualnych, jak i korporacyjnych. Klientom indywidualnym Towarzystwo oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej. Firmom działającym w różnych branżach Warta oferuje specjalistyczną i kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Oferta dla przedsiębiorstw zawiera zarówno produkty all risks dla dużych podmiotów gospodarczych, jak i pakiety dla małego i średniego biznesu. Kompleksowa oferta zawiera zestaw produktów chroniących mienie, działalność oraz finanse firmy.


Warta Kraków działa na obszarze całej Małopolski. Jest jedynym towarzystwem ubezpieczeniowym poza PZU SA, które bez problemu ubezpiecza w zakresie Autocasco samochody w wieku powyżej 10-12 lat, również w wariancie "serwis".


Za zasługi dla rozwoju rynku ubezpieczeń, rozwijanie i wzbogacanie oferty, utrzymywanie wysokiej pozycji na rynku oraz działania promujące Polskę, jej kulturę i naukę w świecie Warta otrzymała w ostatnim dziesięcioleciu szereg nagród, listów gratulacyjnych i podziękowań:

  • jako najlepsza instytucja finansowa Warta otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP,
  • Business Centre Club przyznał Warta Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu i wielokrotnie wyróżnił produkty Warty Medalami Europejskimi,
  • Polski Klub Biznesu nadał Warcie tytuł Firmy X-lecia,
  • Business Initiative Directions przyznał Złotą i Platynową Nagrodę Jakości za wysoką jakość obsługi klienta,
  • za najlepszą ofertę dla przedsiębiorców oraz działania promujące Polskę w świecie Warta otrzymała kilkakrotnie Srebrny Parasol przyznawany przez miesięcznik Home&Market,
  • za wieloletnią współpracę ze środowiskiem brokerów na zasadach fair play Warta otrzymała aż 5 nagród Fair Play,
  • za zasługi dla rozwoju rynku ubezpieczeń Prezydent RP odznaczył w 2005 r. 35 pracowników Warty Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski oraz Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Krzyżami Zasługi, kilkoro pracowników otrzymało także wyróżnienia Zasłużeni dla Ubezpieczeń od Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń Warta w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 10:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia WARTA Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe