KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

ALLIANZ

Samochód

ALLIANZ KRAKÓW

ALLIANZ w Krakowie oferuje ok 180 produktów ubezpieczeniowo-finansowych, które w całej Polsce obsługuje 5000 agentów, brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i inne instytucje finansowe.


Allianz otrzymał pozwolenie na działalność w Polsce w 1997 roku. W 1999 roku do dwóch spółek ubezpieczeniowych, majątkowej i życiowej, dołączyło OFE Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A.. W 2003 roku powstała kolejna spółka Grupy Allianz Polska – Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. W 2008 roku w skład Grupy Allianz Polska wszedł również Allianz Bank Polska SA, który następnie został sprzedany Grupie Getin Holding.


Dziś siłę i stabilność marki Allianz tworzą cztery spółki:

  • Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. - ubezpieczenia majątkowe,
  • Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. - ubezpieczenia na życie,
  • Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. - fundusze inwestycyjne,
  • Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. - OFE.

Allianz Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym obsługująca ponad 2 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska wyniosły w 2013 roku 2,3 miliarda złotych, a aktywa zarządzane przez Grupę sięgają 15 mld zł. Do Grupy Allianz należą także współpracujące z Allianz Polska Mondial Assistance oferujący ubezpieczenia assistance oraz Euler Hermes zajmujący się ubezpieczeniami kredytów kupieckich.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń Allianz, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń Allianz w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia ALLIANZ Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe