KONTAKT

Kraków

 • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

HESTIA KRAKÓW

Polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych Ergo Hestia istnieje w Polsce od 1991 roku i jest pierwszym towarzystwem ubezpieczeniowym, które powstało w Polsce w warunkach gospodarki wolnorynkowej. Siedzibę ma w Sopocie a oddziały rozlokowane na terenie całego kraju.


Ergo Hestia w Krakowie oferuje szeroki pakiet ubezpieczenia majątku lub samochodu Hestia 7, zawierający pakietową zniżkę na kompleks ubezpieczeń, dzięki czemu otrzymujemy najszerszy zakres ubezpieczenia najniższym kosztem. Pakiet jest elastycznie kształtowany zarówno co do zakresu jak i czasu ochrony. W pakiecie ubezpieczenia majątku można ubezpieczyć m.in. dom, mieszkanie, mienie ruchome, mienie podręczne. Można również otrzymać ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, od następstw nieszczęśliwych wypadków, ochrony prawnej, Home Assistance, Medical Assistance. Pakiet ubezpieczenia samochodu zawiera m.in. OC, AC, NNW kierowcy i pasażerów, Assistance, ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego i samochód zastępczy.


Progresywny system zniżek za bezszkodową kontynuację polisy Hestii (5% składki za każdy kolejny rok, aż do 20%) umożliwia konsekwentne obniżanie kosztów ubezpieczenia równolegle z nabywaniem standardowych zniżek za bezszkodową jazdę (do 60%). W rezultacie koszty ubezpieczenia w Hestii spadają szybciej niż w innych towarzystwach.


Ergo Hestia wprowadziła we wrzesniu 2009 roku dwie nowe opcje w ubezpieczeniu samochodu (OC i AC):

Ochrona utraty zniżki - ochroni klientów przed utratą wypracowanych wcześniej zniżek za bezszkodową jazdę w przypadku wystąpienia szkody. Wykupując taką ochronę, w kolejnym roku można zawrzeć polisę ze zniżką na poziomie sprzed wypadku.
Stała suma ubezpieczenia - w momencie wystąpienia szkody za wartość rynkową samochodu Hestia uznaje sumę ubezpieczenia na dzień zawarcia umowy. Hestia przy ustalaniu wysokości odszkodowania pomija utratę wartości pojazdu w trakcie trwania ubezpieczenia. Dzięki temu odszkodowanie jest wyższe niż normalnie - zyskuje się różnicę wartości pojazdu od początku zawarcia ubezpieczenia do dnia wypadku. Im droższe auto tym więcej traci na wartości w ciągu roku, dlatego opcja ta jest szczególnie atrakcyjna w przypadku pojazdów nowych lub o dużej wartości.


Ubezpieczenia na życie oferowane przez Hestię mają, podobnie jak ubezpieczenia pakietowe majątku, jeden z najlepszych współczynników zakresu ochrony w stosunku do wysokości składki ubezpieczeniowej, a duży wybór pakietów ochronno-inwestycyjnych umożliwia precyzyjne dostosowanie ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb.


Grupa Ergo Hestia jest drugim w Polsce ubezpieczycielem pod względem wysokości zebranej składki ubezpieczeniowej i najszybciej rozwijającą się firmą z czołówki ubezpieczycieli w Polsce. W jej skład wchodzą:

 • STU Ergo Hestia,
 • STU na Życie Ergo Hestia,
 • MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń.

Przez cały czas swojego istnienia Hestia otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia, w tym:

 • uhonorowanie Sopockiego Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia tytułem "Lidera 20 Lat Polskiej Transformacji" przez miesięcznik Forbes,
 • Nagroda za Najlepsze Produkty dla MSP w 2009 roku w kategorii ubezpieczeń rankingu Turbina Polskiej Gospodarki przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej,
 • Pierwsze miejsce w rankingu Prawa i Gospodarki za dynamiczne zwiększenie swego udziału w rynku,
 • Pierwsze miejsce w rankingu organizowanym wspólnie przez Rzeczpospolitą, Prawo i Gospodarka i Puls Biznesu wśród towarzystw ubezpieczeń majątkowych powstałych po 1990 roku,
 • tytuł Lidera Roku,
 • Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej,
 • Tytuł Najlepszego Partnera w Biznesie przyznany STU Ergo Hestia przez miesięcznik Home&Market,
 • Order Finansowy za grupowe programy ubezpieczeń na życie przyznawany przez miesięcznik Home&Market.

Ergo Hestia Kraków posiada w ofercie ubezpieczenia dla przemysłu, małego i średniego biznesu oraz dla indywidualnych klientów. Każdy może wybrać najdogodniejsze dla siebie ubezpieczenie. Dla osób indywidualnych są to najczęściej pakiety Hestia 7, natomiast dla przedsiębiorstw pakiety Hestia Biznes i Moja Firma.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń Ergo Hestia, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń Ergo Hestia w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia HESTIA Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe