KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

UNIQA KRAKÓW

UNIQA TU S.A. kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Przedstawia ją w 8 grupach marketingowych odzwierciedlających najważniejsze grupy potrzeb związanych z poczuciem bezpieczeństwa:

  • Auto & Przestrzeń (OC komunikacyjne, Auto Casco, Twoje Casco, Zielona Karta, Assistance, Mini Assistance Auto PLUS24service, AutoSzyby PLUS24, NW kierowcy i pasażerów)
  • Dom & Szczęście (ubezpieczenie mieszkania, domu, domku letniskowego, instalacji i rzeczy ruchomych)
  • Firma & Planowanie (pakiety dla małych i średnich przedsiębiorstw, mienie od wszystkich ryzyk, mienie od ognia i innych zdarzeń losowych, mienie od kradzieży z włamaniem i rabunku, towary w transporcie, sprzęt elektroniczny, dane i nośniki danych, maszyny elektryczne od szkód elektrycznych, roboty budowlano-montażowe od wszystkich ryzyk, OC z tytułu prowadzenia działalności lub posiadania mienia, OC z tytułu wykonywania zawodu, OC przewoźników, Gwarancje ubezpieczeniowe kontraktowe itp.)
  • Zdrowie & Harmonia (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie świadczenia szpitalnego itp.)
  • Podróż & Radość (ubezpieczenie podróży zagranicznej, kosztów leczenia, bagażu podróżnego itp.)
  • Wypadek & Przezorność (ubezpieczenie NNW: grupowe, indywidualne, zbiorowe, szkolne, uczestników wycieczek i imprez turystycznych, sportowców; ubezpieczenie kredytów na wypadek śmierci kredytobiorcy itp.)
  • Prawo & Pomoc (ubezpieczenie ochrony prawnej, OC ogólne, OC z tytułu wykonywania zawodu, OC osób fizycznych w życiu prywatnym itp.)
  • Gospodarstwo rolne & Zbiory (OC rolników z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego, obowiązkowe ubezpieczenie budynków, dobrowolne ubezpieczenie mienia ruchomego, upraw, zwierząt, maszyn rolniczych itp.)

UNIQA to ponad 70 agencji generalnych i przedstawicielstw oraz 18 oddziałów i 31 filii zlokalizowanych w całym kraju. Spółka wykorzystuje zróżnicowane kanały dystrybucji. Grupa UNIQA łączy rodzimą tradycji oraz znajomość polskiego rynku lokalnego z siłą finansową i know-how austriackiego inwestora.


Firma UNIQA powstała w 1990 roku. Początkowo funkcjonowała pod nazwą ZUiR POLONIA S.A. W 2001 r. austriacki holding ubezpieczeniowy UNIQA Group Austria przejął większość akcji POLONII. W 2003 roku, po 13 latach funkcjonowania pod marką POLONIA, towarzystwo zmieniło nazwę na UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Ubezpieczyciel poprzez wejście do tej grupy uzyskał dostęp do bogatych doświadczeń, wiedzy i międzynarodowego prestiżu, jaki wypracowała sobie UNIQUA Group Austria.


UNIQA ma również bogate korzenie w Polsce, należy do najstarszych Towarzystw Ubezpieczeniowych w naszym kraju i posiada bogatą ofertę produktów ubezpieczeniowych najwyższej jakości. Potwierdza to również otrzymane w 2008 r. prestiżowe wyróżnienie - godło "Europejski Standard".


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń UNIQA, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń UNIQA w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia UNIQA Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe