KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

COMPENSA

Samochód

Dom, mieszkanie

Wyjazd

Zdrowie

Firma

COMPENSA KRAKÓW

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Wraz z pozostałymi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych.


Compensa zapewnia kompleksową obsługę osób fizycznych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.


Compensa proponuje elastyczne rozwiązania, można wybierać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka a pakietami zapewniającymi kompleksową ochronę mienia.


Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1997 roku i razem z pozostałymi towarzystwami ubezpieczeń na życie Vienna Insurance Group zajmuje 9 pozycję na rynku.


Firma oferuje duży wybór ubezpieczeń na życie dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych, w tym m.in. produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe. W ofercie są produkty zarówno ze składką jednorazową, jak i regularną.


Klientom zainteresowanym pomnażaniem pieniędzy przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej Compensa oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w różnych walutach (PLN, EUR, USD). Produkty te pozwalają lokować środki finansowe poprzez rozwiązania inwestycyjne na całym świecie.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń Compensa, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń Compensa w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 10:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia COMPENSA Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe