KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

LIBERTY DIRECT

Samochód

LIBERTY DIRECT KRAKÓW

Liberty Direct to dynamicznie rozwijające się Towarzystwo Ubezpieczeniowe oferujące polisy przez Internet, telefon oraz multiagencje, ubezpieczyło już ponad 400 tys. pojazdów. Oferuje jedne z najtańszych ubezpieczeń komunikacyjnych oraz wysoką jakość likwidacji szkód. Pod marką Liberty Direct działa w Portugalii, Turcji, Hiszpanii oraz od 2007 roku w Polsce.


Liberty Direct w Krakowie posiada szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych dla Klientów indywidualnych:

  • obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC)
  • dobrowolne ubezpieczenie autocasco (AC)
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
  • dodatkowe ubezpieczenie Assistance
  • ubezpieczenia mieszkań

Liberty Direct należy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej – Liberty Mutual, która świadczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 29 krajach Ameryk, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych. Liberty Mutual oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych niemal na wszystkich rynkach europejskich. W Polsce od 2002 roku poprzez brokerów ubezpieczeniowych oferuje je spółka Liberty International Underwriters.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń Liberty Direct, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń Liberty Direct w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia LIBERTY DIRECT Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe