KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

INTERRISK

Samochód

Dom, mieszkanie

Wyjazd

Interrisk KRAKÓW

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group funkcjonuje na rynku od 1993. Początkowo jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU S.A., od 1997r. jako CIGNA STU SA. W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) – jednego z największych europejskich koncernów ubezpieczeniowych, którego akcje notowane są na giełdzie wiedeńskiej i od 2008r. jest znana pod obecną nazwą.


InterRisk oferuje ponad 150 produktów ubezpieczeniowych: majątkowych, komunikacyjnych, finansowych, osobowych i zdrowotnych zarówno dla firm, jak i osób fizycznych. Elastyczne rozwiązania pozwalają na zakup ubezpieczenia pojedynczych ryzyk, jak i kompleksowych pakietów ochronnych.


W Krakowie Interrisk ubezpiecza od wielu lat autobusy i tramwaje komunikacji miejskiej - MPK SA - wypłacając odszkodowania nie tylko innym kierowcom za stłuczki spowodowane przez kierowców MPK ale wszystkim pasażerom poszkodowanym w wypadkach.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń Interrisk, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń Interrisk w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia INTERRISK Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe