KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

PZU KRAKÓW

Jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych towarzystw ubezpieczeniowych jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń. PZU to największa i najstarsza firma ubezpieczeniowa działająca na naszym rynku. Ma również największą ofertę ubezpieczeń. Dzięki rozbudowanej sieci agencyjnej Oddział PZU Kraków jest w stanie obsłużyć bardzo wielu klientów niezależnie od tego, w jakiej miejscowości w Małopolsce mieszkają.


PZU jest jedynym towarzystwem ubezpieczeniowym poza Wartą, które umożliwia ubezpieczenie samochodu, który ma więcej niż 12 lat w zakresie Autocasco.


PZU w Krakowie oferuje ponad 100 produktów ubezpieczeniowych, chroniących majątek i życie, takich jak: ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, domu i mieszkania, finansowe, rolne, wypadkowe i chorobowe oraz turystyczne. Oferta firmy jest wciąż wzbogacana o nowe produkty i dostosowywana do zmieniających się potrzeb klientów. Każdy może skorzystać z najodpowiedniejszego dla siebie ubezpieczenia. Osoby fizyczne najczęściej wybierają ubezpieczenie mieszkania lub Minicasco czy pakiety PZU POMOC dla samochodu, natomiast klienci korporacyjni korzystają z kompleksowego ubezpieczenia majątku i floty samochodowej.


PZU Życie S.A. w ramach swojej oferty przedstawia całą gamę ubezpieczeń na życie - od ochronnych, zaopatrzenia dzieci, inwestycyjnych po specjalne programy grupowe i branżowe. Inwestycyjne Ubezpieczenie na Życie "Pogodna Przyszłość" odznaczono w 2002 roku Medalem Europejskim, przyznawanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Center Club. Dodatkowo produkt ten otrzymał tytuł Europrodukt 2004. W 2004 roku Krajowy Instytut Ubezpieczeń przyznał także Certyfikat Jakości Produktów Ubezpieczeniowych Dobra Polisa dla Indywidualnego Ubezpieczenia na Życie Maximum.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń PZU w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 10:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia PZU Kraków - Nowa huta
© 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe