KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

BENEFIA

Samochód

BENEFIA KRAKÓW

Grupa BENEFIA to dwie spółki: BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. (zajmująca się ubezpieczeniami na życie, a także Bankassurance ) oraz BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (ubezpieczenia majątkowe, zdrowotne, dla biznesu i komunikacyjne).


Właścicielem Towarzystwa jest VIENNA INSURANCE GROUP Wiener Städtische Versicherung AG – wiodąca austriacka grupa ubezpieczeniowa w Europie Środkowo – Wschodniej ze 180-letnią tradycją. Poza Austrią Grupa prowadzi działalność na terenie: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Gruzji, Czech, Niemiec, Węgier, Liechtensteinu, Polski, Rumunii, Serbii i Czarnogóry, Słowacji, Słowenii, Ukrainy, Rosji i Włoch. Od 2006 roku wszystkie spółki ubezpieczeniowe należące do grupy działają w ramach Vienna Insurance Group. Spółki Vienna Insurance Group oferujące w Polsce ubezpieczenia komunikacyjne, to obok Benefii: Compensa oraz InterRisk.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń Benefia, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń Benefia w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia BENEFIA Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe