KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

HDI

Samochód

Dom, mieszkanie

Wyjazd

Wypadki

HDI ASEKURACJA KRAKÓW

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie powstało z połączenia dwóch zakładów ubezpieczeń - HDI Asekuracja TU S.A. i HDI Samopomoc TU S.A. Właścicielem spółki jest HDI-Gerling International Holding AG z siedzibą w Hanowerze. W Niemczech HDI jest trzecią co do wielkości grupą finansowo-ubezpieczeniową. Obecnie Grupa HDI działa na terenie 150 krajów na całym świecie. HDI Asekuracja posiada w Polsce ponad 300 odziałów - centrala Towarzystwa mieści się w Warszawie.


HDI Asekuracja Kraków oferuje tanie ubezpieczenia OC zarówno dla mieszkańców rejonów podkrakowskich jak i właścieli samochodów ciężarowych. W ubezpieczeniu samochodu w HDI Asekuracja, po wypadku nie traci się aż tyle zniżki, co w innych towarzystwach. HDI posiada również pakiet ubezpieczeń przygotowany specjalnie dla użytkowników gospodarstwa rolnego, w ramach którego można ubezpieczyć zarówno budynki, mienie, zwierzęta jak i samochód czy maszyny rolnicze.


Dla firm HDI Asekuracja posiada w ofercie pakiet ubezpieczeniowy HDI Firma w ramach którego można objąć ochroną budynki i lokale, środki trwałe i obrotowe, nakłady inwestycyjne, mienie osobiste pracowników czy wartości pieniężne. Warunki ubezpieczenia w ramach tego pakietu są jednymi z najnowocześniejszych w Polsce.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń HDI Asekuracja, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń HDI Asekuracja w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 10:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia HDI Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe