KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

GOTHAER KRAKÓW

GOTHAER jest jedną z najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Spółka powstała w 1990 roku jako Towarzystwo Ubezpieczeń Komunikacyjnych Sp. z o.o. W swojej ofercie ubezpieczyciel posiadał na początku wyłącznie ubezpieczenia komunikacyjne ale wkrótce rozszerzył swój przedmiot działalności o inne ubezpieczenia majątkowe. We wrześniu 1998 r. w związku z objęciem akcji przez DAEWOO-FSO MOTOR S.A. firma zmieniła nazwę na DAEWOO TU S.A. Następnie w 2003 r. po przeprowadzeniu kolejnych emisji akcji, których konsekwencją był wzrost kapitału zakładowego o 64,1 mln zł oraz zmiana struktury akcjonariatu, spółka zmieniła firmę na Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.


GOTHAER Kraków oferuje pełne pakiety komunikacyjne dla większości modeli samochodów oraz bardzo korzystne pakiety mieszkaniowo-samochodowe lub samochodu z NNW dla osób nie posiadających żadnych zniżek za bezszkodową jazdę:

  • Pakiet Auto Plus - składa się z ubezpieczenia OC samochodu oraz ubezpieczenia mieszkania lub NNW,
  • Pakiet Uniwersalny - zawiera ubezpieczenie OC, AC, NW oraz do wyboru różne wersje Assistance, ubezpieczenie szyb czy pojazd zastępczy.

Pakiet Uniwersalny z GOTHAER jest najlepszym rozwiązaniem dla ludzi młodych (poniżej 25 roku życia), nieposiadających zniżek, czy ze "świeżym" prawem jazdy, którzy chcą mieć pełną ochronę w zakresie OC, Autocasco, NNW i Assistance. Pakiet ten ma tylko 3 wersje cenowe: wstępną, podstawową i specjalną. Ponieważ w Pakiecie Uniwersalnym mały wpływ na wysokość składki mają zniżki za bezszkodową jazdę czy wiek właściciela, koszt całego pakietu dla młodych osób zamieszkałych na terenie Krakowa jest często niewiele wyższy niż koszt samego OC w innych towarzystwach (gdzie są liczone zwyżki za wiek i za "krótkie" prawo jazdy). Dla samochodów nowych lub do 3 roku eksploatacji można otrzymać obniżkę składki ubezpieczeniowej. Ponieważ koszt AC jest najczęściej wyższy niż OC, oznacza to, że Pakiet Uniwersalny jest dla tych osób dużo tańszy od pełnych pakietów innych towarzystw. Co ważne w ubezpieczeniu od kradzieży ochrona obejmuje również terytoria Ukrainy i Mołdawii - za ich włączenie do ubezpieczenia inne towarzystwa pobierają dodatkową składkę.


W ubezpieczeniach komunikacyjnych GOTHAER stosuje również progresywne zniżki za bezszkodową kontynuację ubezpieczenia - po każdym roku kontynuowania polisy zniżka ta jest większa, naliczane są one dodatkowo, poza standardowymi (do 60%) zniżkami za bezszkodową jazdę. GOTHAER Kraków w swoich pakietach komunikacyjnych umożliwia zawarcie oddzielnego ubezpieczenia szyb pojazdu, których zbicie nie obciąża zniżek nabytych w ubezpieczeniu AC oraz przedstawia do wyboru szeroki zakres pomocy w ubezpieczeniu Assistance lub samochód zastępczy.


GOTHAER posiada wysoki potencjał rozwojowy i w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Pod względem udziału w rynku GOTHAER od początku działalności znajduje się w pierwszej dziesiątce zakładów ubezpieczeń majątkowych.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń GOTHAER, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń GOTHAER w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia GOTHAER Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe