KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

AXA DIRECT

Samochód

AXA DIRECT

Do niedawna ubezpieczenie samochodu w firmie AXA Direct można było zawrzeć dzwoniąc na infolinię lub przez Internet. Obecnie jest to już możliwe osobiście w biurze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy jedno z najtańszych ubezpieczeń dla samochodów na rynku. Poza zniżką za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia można otrzymać dodatkowy bonus od firmy AXA, podobnie jak przy zakupie ubezpieczenia przez Internet.


Oferta AXA Direct jest dostępna w trzech pakietach:

Pakiet OC – obejmuje ubezpieczenie OC, a także dodatkowo w cenie OC - Assistance BAZA i Zieloną Kartę. Do pakietu można dokupić również ubezpieczenie szyb;

Pakiet OC + AC – w skład pakietu wchodzi ubezpieczenie OC, AC (ubezpieczenie Autocasco obejmuje szkody powstałe w trakcie ruchu lub postoju pojazdu np. w wyniku stłuczki, pożaru, działania czynników atmosferycznych czy nawet wandalizmu), a także Zielona Karta i Assistance BAZA (w cenie OC). Dodatkowo można pakiet rozszerzyć o ubezpieczenie NNW, Assistance MIDI, MAXI lub Assistance na Europę oraz AC od kradzieży;

Pakiet OC + AC dla Kobiet – pakiet dedykowany tylko i wyłącznie Paniom. Podobnie jak w pakiecie OC + AC zawiera ubezpieczenie OC, AC, Zieloną Kartę i Assistance BAZA (w cenie OC). Tak jak w przypadku pakietu OC + AC dodatkowo można pakiet rozszerzyć o ubezpieczenie NNW, Assistance MIDI, MAXI lub Assistance na Europę lub AC od kradzieży.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń AXA DIRECT, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń AXA DIRECT w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia AXA DIRECT Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe