KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

AVIVA

Samochód

Dom, mieszkanie

Wyjazd

AVIVA KRAKÓW

AVIVA w Krakowie oferuje jedne z najtańszych ubezpieczeń OC samochodów osobowych na rynku a także atrakcyjne pakiety dla samochodów nowych, porównywalne z pakietami dealerskimi oferowanymi w salonach samochodowych. Dla samochodów nie starszych niż rok odszkodowanie w Avivie otrzymuje się w wysokości ceny nowego auta. Obecnie Aviva prowadzi promocję cenową dla rodzin z dziećmi!


W Avivie można ubezpieczyć nie tylko sam samochód ale również zniżkę za bezszkodową jazdę. Takie dodatkowe ubezpieczenie pozwala obniżyć cenę ubezpieczeń w kolejnym roku w przypadku spowodowania wypadku lub uszkodzenia własnego auta.


W przypadku ubezpieczenia mieszkania, AVIVA umożliwia objęcie ochroną pełnej wartości sprzętu elektronicznego oraz mienia zakupionego w trakcie trwania umowy. Można również ubezpieczyć dzieła sztuki, biżuterię lub zbiory kolekcjonerskie co jest nadal rzadkością wśród polskich firm ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie mieszkania obejmuje również mienie służące prowadzeniu działalności gospodarczej bez konieczności odrębnego ubezpieczania firmy.


Grupa AVIVA (dawniej Commercial Union) działa w Polsce od 1992 roku i należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości blisko 70 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva Kraków oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne.


Aviva emituje w telewizji serię przyjaznych reklam z Panem Pikusiem.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń Aviva, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczeń Aviva w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenia AVIVA Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe