KONTAKT

Kraków

  • tel. 730 600 046

Adres agencji

Partner agencji:

Agencja Marketingowa

UBEZPIECZENIE MOTORU KRAKÓW

Obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych dotyczy również posiadaczy motocykli. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma obowiązek przyjąć motor do ubezpieczenia OC. Warunki ubezpieczenia OC na skuter, motor czy motocykl są określone Ustawą.


Jednak nie wszystkie towarzystwa są tym zainteresowane, stąd biorą się dużo bardziej zróżnicowane składki za ubezpieczenia motorów w porównaniu do ubezpieczenia samochodów. W niektórych firmach ubezpieczeniowych są wręcz zaporowe w wysokości kilku tysięcy złotych - ale my takich firm nie bierzemy na poważnie.


Ubezpieczenie motoru w zakresie AC trzeba już dobrze wyszukać, niewiele firm posiada je w swojej ofercie. Pakiety OC, AC, NNW i Assistance na motocykl są jeszcze rzadkością. Firmy, które je oferują, często też ograniczają jego stosowanie do niektórych kategorii motorów jak np. chopper, cruiser czy classic.


Skontaktuj się z nami a dobierzemy najlepsze ubezpieczenie dla Twojego motocykla. Dobre firmy ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie motoru w zakresie AC zarówno od zdarzenia drogowego, w czasie postoju, jak i od kradzieży motoru czy skutera. Umożliwiają również uzyskanie odszkodowania podobnie jak w dobrych ubezpieczeniach autocasco samochodu bez wliczania amortyzacji części oraz bez udziału własnego w szkodzie właściciela motocykla, wyjątkowo przy zawarciu pakietu ubezpieczenie na motor dodają też zniżki na ubezpieczenie np. mieszkania.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczenia motoru, a w razie pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Ubezpieczamy na terenie Krakowa i w okolicach.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Telefony kontaktowe do ubezpieczenia motocykla w Krakowie, czynne Pn-Pt w godzinach 9:00-17:00
+48 730 600 046
Ubezpieczenie Motoru Kraków Centrum, Kraków Nowa Huta © 2008-2023
Krakowskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe